logo

Ze života | Sci-fi obecně | StarGate


Archív:
červen 2024
květen 2024
duben 2024
březen 2024
[Starší archív]

Copyright (c) Michal Novotný 2008 - 2012
Powered by GateBlog 1.5

Valid HTML 4.0!
Valid CSS!
Valid RSS Feed!


Alternativní formáty:
Blog RSS Feed

FAQ

Takže, existují lidé, kteří proradit nepotřebují a všechno nějak zvládají. Buď už mají zkušenosti nebo všechno dělají metodou pokus-omyl a jakž-takž jim to vychází a protloukají se. A pak jsou lidé, kteří než aby si odpálili počítač nebo něco nepokazili, tak se radši zeptají. A pro ty je tu naše FAQ (Frequently Asked Questions - Často Kladené Dotazy). Btw: vyslovuje se to "efejkjú" ;-)


"Co je to blog?"
Blog, tedy deníček. Je to takový jednoduchý redakční systém pro publikování myšlenek, příběhů nebo čehokoliv, co vás napadne. Ke každému příspěvku je možné připojit spousty komentářů, ať už od čtenářů, či od autorů. Čas od času se v něm objevují různorodé ankety.


"Vyhledávání příspěvků"
Přes vyhledávací formulář v levém okraji stránky můžete vyhledat příspěvky obsahující Vámi zadaný text. Systém též umožňuje 2 speciální podmínky:

date:DATUM,datum:DATUM = datum musí být tvaru den.měsíc.rok (např. 23.07.2024), systém vyhledá všechny příspěvky z tohoto data...

by:NICK,od:NICK = vyhledá všechny příspěvky od člověka s přezdívkou NICK...


"Kdo ho tvoři?"
Tuto poctu mají Admini a Posteři. Admin je člověk, který má neomezená práva. Naproti tomu Poster je člověk, který může pouze přidávat či editovat vlastní posty, přidávat komentáře atd.


"Můžu se k vám přidat?"
Pokud se chcete přidat mezi blogaře, není to problém. Stačí nám napsat, že byste měli zájem a poslat ukázku vaší tvorby. Pokud projdete přes naše "komisaře" (adminy), tak vítejte na palubě a tvořte, tvořte, tvořte. A taky nás pak někde můžete doporučit ;-)


"Práva Adminů"
Admini mají právo kdykoliv kohokoliv kicknout pokud budou jeho/její příspěvky či komentáře nevalné úrovně, či budou někoho pohoršovat, případně urážet.


"Našel jsem chybu. Kde ji mohu ohlásit?"
Pokud najdete v našem blogovací systému chybu (což je nemožné :-D) nebo chybu v designu (což je ještě větší pitomost, protože nad nim jsme strávili hodiny dohadování a u Reaver.mana to doma dokonce odnesla jedna skříň ;-) ), tak nám napište na níže uvedenou kontaktní adresu blog@tv-stargate.net.


"Kolik je hodin?"

:-)) (mimochodem, dnes je 23.07.2024 a je právě 13:43:27 ;-) )

© Incik & Mig

Dnes je
23.07.2024


Nejkomentovanější
1. Uprimnost a laska (123745)
2. Dokonalý zločin (29)
3. Kdo chce být antikem 2 (16)
4. Alkoholismus (13)
5. Paralelni reality (13)

 

TOPlist